رامیلاوب برترین گروه طراحی سایت کرج


رامیلاوب تلفیق خلاقیت و مارکتینگی هست که باعث ایجاد خدمات حرفه ای برای شما می شود

نمونه کارها مشاوره

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

گروه رامیلا وب در کرج فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در کرج، طراحی وب سایت در کرج، سایت در کرج، فروشگاه اینترنتی در کرج، سئو در کرج، تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام در کرج، وب سایت، بهینه سازی وب سایت در کرج شروع کرد و به دلیل گستردگی مشتران طراحی سایت و برند سازی خود دفتر تهران خود را افتتاح نمود. طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت ارزان یکی دیگر از خدمات گروه رامیلا وب میباشد. میتوان گفت شما مشتران عزیز در کرج میتوانید از خدمات طراحی سایت گروه رامیلا برای بالا بردن فروش و محبوبیت برند خود استفاده کنید. قیمت طراحی سایت در کرج در صفحه اول وب سایت گروه رامیلاوب میباشد

طراحی سایت و افزایش فروش

میدانیم که هر کسب و کاری امروزه به یک وب سایت حرفه ایی نیاز دارد، حالا گروه رامیلا وب با شناخت دقیق بازار هدف شما پس از آنالیز با طراحی اختصاصی وب سایت باعث افزایش فروش شما با ابزار سئو میشود.

سئو در کرج

سئوی منطقه ای یکی از بهترین روش ها ی تبلیغات رایگان برای کسب و کار های محلی و کوچک است که میخواهند سریع تر به مشتریان خود برسند.

آموزش

خدمات واحد دیجیتال مارکتینگ:

    برنامه ریزی استراتژی آنلاین :

    تحقسق درباره مشتری
    تحلیل بازار و رقبا
    استراتژی و موقعیت یابی آنلاین در محیط بازار
    ایجاد و خلق برند
    استراتژی شبکه های اجتماعی
    برنامه ریزی رسانه های دیجیتال

خدمات واحد غرفه سازی و همایش:

گروه رامیلا وب یک آژانس تبلیغاتی با امکان ارائه مشاوره های علمی، هدفمند و اثربخش است.
بنابراین در گام اول ارتباط با مشتری، مشاوران مجرب و با تجربه کانون، تمام تلاش خود را صرف کشف نیازهای تبلیغاتی مشتری و پیدا کردن مناسب ترین راه حل عملیاتی متناسب با حوزه فعالیتی او می‌نمایند تا از این طریق هم ارائه خدمات به بهترین و مؤثرترین نحو ممکن انجام شود و هم هدف نهایی که همانا رضایتمندی مشتری است محقق گردد.برای دستیابی به این مهم، از ابزار قدرتمند تحقیقات بازار استفاده می‌شود. تحقیقات بازار، شرکت را از وضعیت رقبا، روندهای آتی بازار و رفتار مصرف‌کننده آگاه نموده و تصمیم‌گیری درست و اثربخش را مقدور می‌سازد.واحد تحقیقات بازار رامیلا با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده، توانایی انجام تحقیقات کمی و کیفی به صورت گسترده در سراسر کشور را دارا بوده و نتایج حاصل را در قالب گزارش‌های تفضیلی و تحلیلی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

استودیـوی آژانس تبلیغاتی گروه رامیلا به پشتوانۀ نخبگان هنــری خود در زمینه هـــای نویسندگی خلاق، کارگـردانی، تدوین، موسیقــی و صدا و …. و با کمک امکانات و تجهیزات فنی پیشرفته، امکان ارائۀ انواع محصولات تصویـری با کیفیت مناسب و قابل رقابت با نمونه های خارجــی را دارد.

کمپین تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد.

تجربه ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد. لذا در این واحد سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه دهد. همچنین در این واحد با بررسی رسانه های مختلف و اثربخشی آنها پیشنهادات ویژه ای در قالب برنامه مدون تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود تا ضمن ایجاد هم افزایی، پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده تری انتقال داده شود.

آژانس تبلیغاتی رامیلا از بدو تاسیس خود در سال 1388  همـواره تلاش نمـوده است تـا بـا کمک برتریـن نیـروهـای انسانـی، موثرترین ابزارهای تبلیغاتـی را در اختیـار مشتریان خود قرار دهد. راز اصلـی توسعـه مستمر این شرکت ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریانش است.این مجمـوعه در راستای اهداف خود در سـال ۱۳۹5 با تکیـه بـه پرسنـل متـعـهـد و متخـصـص و جدیدترین دستگـاه هـای روز دنـیــا نسبـت بـه راه انـدازی و تجـهیـز واحــد چــاپ دیجیتـال اقـدام نــمــــوده اســت.

 اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق
معمولا اتاق فکرها ساختاری دارند که میتوانند در زمینه های مختلف بهترین ایده ها و راه حل ها را برای خروج از بن بست ارایه کنند٬ به طور معمول تئوريسين ها و روشنفكران در یک اتاق فکر یا ایده پردازی با ریشه یابی مشکلات موجود میکوشند با ایده هایی مدرن و کم هزینه ٬ یک برند را از شکست یا رکود به سمت موفقیت سوق دهند...

مقالات تخصصی رامیلا وب